Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Громадський бюджет м. Суми_апдейт_2.0

 

 

 

19621600_1898152913729822_1656650007_nДля активних та небайдужих до покращення свого міста сумчан 5 липня відбудеться серія публічних заходів із запровадження Громадського бюджету. У заходах візьмуть участь представники СМР, Координаційної ради з питань партиципаторного бюджету, ініціативних груп, громадськості та ЗМІ.

Заплановано проведення таких заходів:

  1. Круглий стіл «Платформа Громадський проект м. Суми, початок заходу о 11:00
  2. Тренінг-практикум «Е-платформа для подачі проектів», початок заходу о 13:00

Нагадуємо: м. Суми стало переможцем в конкурсі щодо відбору міст для надання підтримки у впровадженні Громадського бюджету у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

Громадський бюджет, як інструмент прямої демократії, вже працює в понад 70 містах України. Суми — є одним із міст-лідерів подібного бюджетування та кожного року оновлює свій підхід до впровадження прозорих, антикорупційних та позаполітичних механізмів розподілу коштів громади. Цього року, в рамках співпраці з ІБСЕД, громадський бюджет у Сумах отримав інноваційну електронну платформу «Громадський проект» для автоматизації всіх етапів партиципаторного бюджетування та оновлене Положення про громадський бюджет.

Під час проведення круглого столу буде презентовано проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) та електронна е-платформа, котра дозволить кожному жителю міста брати участь в конкурсі громадських проектів. Обговорять інструменти та підходи комунікаційної стратегії залучення громадськості до участі на всіх етапах впровадження громадського бюджету в місті Суми.

Учасники тренінгу отримають навички щодо роботи з електронною системою під час подачі, голосування та моніторингу процесів реалізації громадських проектів. На тренінгу відбудеться майстер-клас по заповненню проектної заявки та продемонстровано процедуру голосування за допомогою електронної платформи.

Заходи організовано ГО «НОВА Енергія» за підтримки Сумської міської ради. Проект реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Розробник електронної системи — ГО SocialBoost.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/BLWsEXFbnqVslda13

Місце проведення: м. Суми, вул. Горького, 21, конференц-зала ЦНАПу

Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»:http://nova-energiya.org/

Сторінка ГО «НОВА Енергія» на Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група громадського бюджету м. Суми на Facebook: https://www.facebook.com/groups/PBSumy

Контактна особа: Омелічкін Сергій

тел.: +38 050 83 76 941

e-mail: energiya.nova@gmail.com