Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

У Білгороді-Дністровському навчали працювати з е-платформою подання громадських проектів

 

 

 

123 червня у Білгороді-Дністровському (Одеська обл.) пройшов тренінг-практикум «Практичні навички роботи з е-платформою подання громадських проектів». Участь в заході взяли відповідальні представники територіальної громади, органів місцевого самоврядування, ЗМІ та жителі міста.

Цього разу учасники тренінгу перейшли від теорії до практичних аспектів роботи з електронною платформою подачі заявок Громадський проект м. Білгород-Дністровський. На тренінгу всі бажаючі навчилися реєструватися у системі та заповнювати поля електронної форми, за допомогою яких формується громадський проект у е-системі.

3У заході взяли участь майбутні автори проектів, особливу активність проявили голови ОСББ, у яких вже сформовано багато ідей щодо покращення своїх прибудинкових територій.

Учасники тренінгу набули практичних навичок стосовно формування ідеї громадський проектів, спрямованих на покращення інфраструктури та благоустрою міста, розраховувати для них кошторис, заповнювати заявки проектів бюджету участі та працювати з електронною платформою Громадський проект м. Білгород-Дністровський.

Вітаємо активістів Білгород-Дністровського! Ви зробили ще один крок для того, щоб зробити своє місто кращим.

Тренінг-практикум відбувся в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org/

Сторінка ГО «НОВА Енергія» на Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група громадський проект у Facebook:

https://www.facebook.com/groups/Public.project.Bilgorod.D