Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Тренінг-практикум «Впровадження громадського бюджету в місті Вугледар»

 

 

 

522 червня у приміщенні Вугледарської міської ради пройшов тренінг-практикум «Впровадження громадського бюджету в місті Вугледар». У заході взяли участь відповідальні працівники міськвиконкому, пунктів супроводу бюджету участі, депутати, мешканці міста та ЗМІ.

Захід відкрив заступник міського голови Олег Савін, який нагадав присутнім, що 19 травня 2017 року Вугледарська міська рада затвердила Положення про Громадський бюджет (бюджет участі громади) в м. Вугледар. 2Впровадження бюджету участі громади сприяє налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування з жителями, які проживають у межах Вугледара, створенню умов для реалізації територіальною громадою права брати участь у процесі розроблення та ухвалення рішень щодо питань місцевого значення, покращенню інфраструктури м. Вугледара та добробуту його жителів.

Під час тренінгу, який провів тренер ГО «НОВА Енергія» Іван Шкурат, учасники навчились:

3— знаходити та формувати ідеї для проектів бюджету участі,

— заповнювати заявки проектів,

— розраховувати кошторис громадських проектів.

Захід організовано ГО «НОВА Енергія» за підтримки Вугледарської міської ради.

Тренінг проводено в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org/

Сторінка ГО «НОВА Енергія» на Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група громадський проект у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Vugledar