Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

В Білгороді-Дністровськомупройде тренінг-практикум з впровадження Громадського бюджету

 

 

 

23 червня в Білгороді-Дністровському (Одеська обл.) відбудеться тренінг-практикум «Практичні навички роботи з е-платформою подання громадських проектів» для представників територіальної громади, органів місцевого самоврядування, ЗМІ та всіх небайдужих жителів міста.

В рамках заходу учасники набудуть практичних навичок стосовно формування ідей громадський проектів, спрямованих на покращення інфраструктури та благоустрою міста, навчатимуться розраховувати для них кошторис, заповнювати заявки проектів бюджету участі та працювати з електронною платформою Громадський проект м. Білгород-Дністровський.

На тренінгу всі бажаючі зможуть  зареєструватися у системі та заповнити поля електронної форми, за допомогою яких формується громадський проект у е-системі.

Тренінг-практикум пройде в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Сторінка ГО «НОВА Енергія» на Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

 

Група громадського проект у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Bilgorod.D