Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Учасники круглого столу в Сумах обговорили запровадження Громадського бюджету

 

 

 

15 липня в м. Суми в рамках публічних заходів, присвячених запровадженню Громадського бюджету, відбулося засідання круглого столу на тему «Платформа Громадський проект м. Суми». У заході взяли участь представники Сумської міської ради, Координаційної ради з імплементації бюджету участі, ініціативних груп, громадськості та ЗМІ.

В рамках круглого столу було презентовано електронну платформу «Громадський проект», яка дозволяє жителям міста брати участь в конкурсі громадських проектів. Експерти ГО «Нова Енергія» розповіли учасникам круглого столу про інструменти та способи залучення громадськості на всіх етапах впровадження громадського бюджету.

3Захід розпочався з вітального слова міського голови Олександра Лисенка. Голова ГО «НОВА Енергія» Віталій Филенко розповів про публічні заходи та інформаційну   підтримку громадських проектів у місті.

Про впровадження електронної платформи «Громадський проект» розповів керівник субгранту ГО «НОВА Енергія» Сергій Омелічкін. Співголова Координаційної ради Лариса Скиртач розказала про оновлення громадського бюджету м. Суми та організаційну групу з подачі проектів.

5Захід організовано ГО «НОВА Енергія» за підтримки Сумської міської ради.

Круглий стіл проведено в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Детальна інформація на сайтіГО «НОВА Енергія»:http://nova-energiya.org/

СторінкаГО «НОВА Енергія» на Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група громадського бюджету м. Суми на Facebook:https://www.facebook.com/groups/PBSumy