Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Аккерманці голосують за кращі громадські проекти

Долучайтеся!

23 липня в Білгороді-Дністровському в парку Перемоги відбудеться Ярмарок громадських проектів, на якому буде презентовано 29 громадських проектів, розроблених активними та небайдужими жителями Білого міста. Найкращі з них будуть фінансуватися за рахунок коштів бюджету Білгород-Дністровська в 2017 році в рамках ініціативи Бюджету участі.

Нагадаємо, що з 15 по 31 липня розпочався етап публічного голосування за кращі громадські проекти на офіційному сайті Громадський проект м. Білгород-Дністровський та безпосередньо у Центрі надання адміністративних послуг (вул.Єврейська, 21) за умови наявності паспорту. Громадські проекти, які по рейтингу отримають найбільшу кількість голосів у рамках суми фінансування у розмірі 1,5 млн. грн. громадського бюджету, будуть реалізовані у 2017 році.

Мета заходу – залучення до участі у процесі голосування мешканців Білгорода-Дністровського задля визначення рейтингу поданих громадських проектів.

Під час проведення Ярмарку громадських проектів будуть презентовані та висвітлені особливості поданих 29 громадських проектів. Кожен автор зі своєю командою матиме змогу публічно продемонструвати свій проект та відповісти на запитання всіх бажаючих та зацікавлених учасників заходу.

Програма заходу:

  1. Відкриття Ярмарку організаторами та представниками Білгород-Дністровської міської ради.
  2. Презентації громадських проектів авторами.
  3. Виставкова зона стендових докладів.
  4. Майстер-клас «Методи голосування за громадські проекти»
  5. Зона голосування – кожен з присутніх матиме змогу проголосувати за найкращі, на його думку, проекти.
  6. Майстер-клас «Онлайн та офлайн інструменти популяризації та промоції проектів серед громадськості міста».

Для того, щоб взяти участь у процесі голосування потрібно мати зареєстрований власний електронний кабінет (ПриватБанк, ConcordBank, Банк Південний, А-Банк, Ощадбанк або UniCreditBank), електронний цифровий підпис чи електронну адресу та електронну копію паспорту для завантаження під час голосування. Проголосувати можна скориставшись електронною платформою проекту Громадський проект м. Білгород-Дністровський або віддати свій голос у паперовому вигляді в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) при наявності оригіналу паспорта.

Громадські проекти, які отримають найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані у 2017 році за кошти міського бюджету.

Ярмарок громадських проектів організовано ГО «НОВА Енергія» за підтримки Білгород-Дністровської міської ради.

Захід проводиться в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Участь у заході безкоштовна.

Чекаємо на всіх небайдужих мешканців та гостів міста!

Час та місце проведення: з 10:00 до 15:00, м. Білгород-Дністровський, парк Перемоги.

Проголосуй за 1 великий та 1 малий проекти до 31липня 2017 року на е-платформі Громадського проекту м. Білгород-Дністровський:https://gp.bilgorod-d.gov.ua

Приєднуйтесь до нас у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Bilgorod.D

Детальна інформація на сайті:http://nova-energiya.org

Контактна особа:Омелічкін Сергій

тел.: +38 050 83 76 941

e-mail: energiya.nova@gmail.com