Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Практичні аспекти реалізації Громадського бюджету у м. Бахмут

 

 

 

28 липня у м. Бахмут Донецької області пройшов тренінг для тренерів «Практичні аспекти реалізації Громадського бюджету у м. Бахмут». Під час заходу експерти ГО «НОВА Енергія» навчали місцевих жителів розробляти власні проекти.

Зі вступним словом звернулася до учасників тренінгу Світлана Кіщенко, секретар Бахмутської міської ради.

Після опрацювання теоретичних засад, експерт з впровадження бюджету участі Іван Шкурат, провів майстер-клас «Структура проектної заявки та її заповнення». Учасники навчилися  генерувати ідеї для проектів, складати кошторис проекту та методам просування власної ініціативи.

Наприкінці заходу нові тренери,які відтепер можуть надавати а консультації авторам громадських проектів  і працюватимуть у пунктах супроводу бюджету участі, отримали сертифікати.

Захід організовано ГО «НОВА Енергія» за підтримки Бахмутської міської ради.

Тренінг проведено  в рамкахпроекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні».

Проект фінансуєтьсяАгентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org/

Сторінка ГО «НОВА Енергія» на Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група громадського проекту м. Бахмут на Facebook: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Bachmut/