Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Написання громадських проектів для реалізації своїх ідей мешканцями Баштанської ОТГ

 

 

 

22 серпня для активних та ініціативних мешканців Новоєгорівської громади, що входить до складу Баштанської міської об’єднаної територіальної громади, було проведено тренінг-практикум з написання громадських проектів для бюджету участі.

Локальний тренер бюджету участі та голова ГО «Мрії збуваються» Лариса Фігура довела, що програма бюджету участі надає шанс здійснитися мріям та взяти участь у розподілі бюджетних коштів. Кожен мешканець Баштанської міської ОТГ має можливість зробити своє село кращим та долучитися до подачі громадських проектів.

Під час тренінгу-практикуму присутні були ознайомлені з основними поняттями та визначеннями громадського бюджету, загальними вимогами та обмеженнями щодо змісту громадських проектів, основними етапи впровадження громадського бюджету, реєстрацією проектів та процесом голосування.

Також для жителів села, які не мають доступу до мережі Інтернет, створено пункт супроводу бюджету участі в приміщенні Новоєгорівського Будинку культури.

Пункт супроводу бюджету участі здійснює інформаційний та методичний супровід учасників процесу: видачу бланків проектів, прийняття проектів у паперовому вигляді, знайомство мешканців із списком проектів, які прийняті для голосування, забезпечення процесу голосування у друкованому вигляді, внесення в електронну систему інформації із бюлетенів голосування.

Всі присутні мали змогу пройти  майстер-клас «Структура проектної заявки та її заповнення». Учасники майстер-класу тренувалися створювати та оформлювати громадські проекти, а також, працюючи в групах, генерували власні ідеї майбутніх громадський проектів. Під час заходу учасники підготували декілька проектних заявок з благоустрою свого села.

Захід проведено локальним тренером бюджету участі Ларисою Фігурою за підтримки ГО «НОВА Енергія» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

Сторінка ГО «НОВАЕнергія» на Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група Громадського проекту Баштанської міської ОТГ у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Bashtanka.OTG