Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Круглий стіл на тему раціонального використання ренти на місцях відбувся в Липовій Долині

 

 

 

30 серпня у смт. Липова Долина Сумської області за участі представників органів місцевого самоврядування, видобувних компаній, громадськості та місцеві ЗМІ пройшов круглий стіл «Раціональне використання ренти на місцях – шлях до сталого соціально-економічного розвитку видобувних регіонів».

На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернувся Віктор Литвиненко, голова Липоводолинської районної ради.

Юрій Буц, експерт ГО «НОВА Енергія», розповів про екологічні проблеми видобувних регіонів та шляхи їх вирішення.

Голова Ради ГО «НОВА Енергія» Віталій Филенко розказав про Ініціативу Прозорості Видобувних Галузей (ІПВГ) – міжнародний стандарт ефективного управління ресурсами видобувних регіонів та план дій зі сталого кліматичного та енергетичного розвитку.

Експерти ГО «НОВА Енергія» ознайомили присутніх з основними результатами другого звіту ІПВГ в Україні за 2014-2015 рр.  та досвідом впровадження ІПВГ в різних країнах, прикладами ефективної співпраці видобувних компаній, органів місцевого самоврядування та громадськості для реалізації соціальних проектів та розвитку регіонів.

Учасники круглого столу обговорили поточну ситуацію щодо забезпечення прозорості діяльності видобувних галузей на місцевому рівні.

Захід було проведено в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічнихдосліджень (ІБСЕД).

Група у Facebook: https://www.facebook.com/groups/UAEITI/

Сайт ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA/