Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

У Бахмуті семінар «Громадський проект. Бюджет участі» відвідала майже сотня учасників

 

 

 

13 вересня у м. Бахмут Донецької області відбувся семінар «Запровадження «Бюджету участі», який проводився Бахмутською міською радою за підтримки ГО «НОВА Енергія».

Мета заходу —  підготовка громади міста до участі в конкурсі проектів місцевого розвитку «Бюджету участі», реалізація яких планується у 2018 році. У семінарі взяли участь майже сто учасників: представники органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, ЗМІ, громадських організацій, ініціативних груп та жителі міста.

Модераторами заходу та відповідальними за впровадження «Бюджету участі» виступили секретар міської ради Світлана Кіщенко, начальник відділу внутрішньої політики Світлана Кудрявих та начальник відділу комп’ютерного забезпечення Кисельов Максим.

На початку семінару Світлана Кудрявих ознайомили громадськість з положенням про «Бюджет участі» та основними аспектами його реалізації у місті Бахмут.

Друга частина семінару була присвячена підготовці проектних заявок та їх оформленню, а також інформаційній кампанії, яку проводять автори проектів.

Спеціалістам Бахмутської міської ради та активним представникам громади міста, які виявили бажання отримати з перших вуст інформацію, необхідну для підготовки та реалізації проектів, було наглядно продемонстровано приклад електронної авторизації та подання проекту.

Важливим аспектом тренінгу, як для фахівців Бахмутської міської ради, так і для громади міста, стало спільне обговорення ідей та пропозицій, реалізація яких можлива шляхом участі в конкурсі проектів місцевого розвитку «Бюджет участі».

Семінар проведено в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

Група громадського проекту м. Бахмут на Facebook: www.facebook.com/groups/Public.project.Bachmut/