Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Активізація та колаборація демократичних практик в регіонах

15 вересня у Харківській області відбувся регіональний Meetup «Імплементація ефективних демократичних практик на місцевому рівні» на базі хабу громадянської активності ГО «НОВА Енергія». Активісти, журналісти, резиденти, креативні та ініціативні громадяни зустрілись, щоб в невимушеній атмосфері провести  цікаву та корисну роботу у колі креативних та небайдужих однодумців.

Метою зустрічі стало співробітництво з активістами та представниками ініціативних груп, ГО, молодіжними хабами в регіонах, встановлення контактів та виявлення проблемних питань у процесі колаборація громадянської активності в регіонах.

Присутні обговорили механізми запровадження ефективних демократичних практик участі громадян під час формування проектів місцевого розвитку та працюючі  інструменти у процесі децентралізації.

Також була піднята тема впливу активної громадянської позиції та діяльності на процедури прийняття рішень на регіональному рівні. Поділилися учасники і власним досвідом, як набути практичних навиків  в процесі розподілу та використання бюджетних коштів (громадські слухання, електронні петиції, бюджет участі тощо). Особливо цікаві ідеї та пропозиції стосовно розподілу та використання бюджетних коштів висловили громадські активісти з Чугуїва  Іван Чубукін (Молодіжний Хаб «CITY») та  Анастасія Онімченко (авторка громадського  проекта­- переможця минулого року).

Дякуємо всім за участь у MEETup «Імплементація ефективних демократичних практик на місцевому рівні» на базі хабу громадянської активності ГО «НОВА Енергія». Лише об’єднавши наші зусилля та знання, ми зможемо досягнути наших цілей у вирішенні соціальних завдань.

Чекаємо вас на наступному MEETup у нашому хабі.