Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

ГО «НОВА Енергія» провела у Горішніх Плавнях публічні заходи щодо Громадського бюджету

 

 

 

12 жовтня у м. Горішні Плавні команда експертів ГО «НОВА Енергія» провела публічні заходи щодо впровадження механізму розподілу бюджетних коштів за участі громадськості (Громадського бюджету) для представників міської ради, Номінаційного комітету з питань впровадження бюджету участі, громадськості, ініціативних груп та ЗМІ.

В рамках заходів відбулися: круглий стіл «Громадський проект м. Горішні Плавні» та тренінг-практикум «Електронна платформа для автоматизації процесів бюджету участі».

Круглий стіл щодо впровадження бюджету участі у Горішніх Плавнях розпочав свою роботу з вітального слова заступника міського голови Олександра Чуприни.

Голова ГО «НОВА Енергія» Віталій Филенко презентував учасникам проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження», його мету, завдання та переваги реалізації для мешканців громади.

Сергій Омелічкін, керівник субгранту ГО «НОВА Енергія», розповів слухачам про особливості написання проектних пропозицій, розробки кошторису та методів подачі громадських проектів, голосування та контролю за реалізацією проектів Громадського бюджету.

Після круглого столу щодо впровадження бюджету участі в м. Горішні Плавні за проханням учасників відбувся тренінг-практикум з написання громадських проектів. В рамках заходу учасники отримали навички щодо можливостей користування системою е-платформа «Громадський проект» під час реалізації етапів подачі та голосування за громадські проекти. На тренінгу-практикумі було проведено майстер-клас щодо реєстрації особистого кабінету авторів проектів на е-платформі через систему BankID, формування онлайн заявки та голосування за неї.

Громадський бюджет (бюджет участі) – демократичний процес, який надає можливість  мешканцям Горішні Плавнів віком від 16 років брати участь у розподілі коштів міського бюджету шляхом розробки проектів для покращення міста та/або голосування за них. Кожен житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням інфраструктури та умов проживання в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як проект реалізують у 2018 році за кошти Громадського бюджету. Група громадського бюджету м. Горішні Плавні у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Gorishni.Plavni/

Заходи проведено ГО «НОВА Енергія» за підтримки Горішньоплавнівської міської ради  у рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook: www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA