Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Методи залучення громадськості на етапі голосування за громадські проекти у Первомайську

 

 

 

25 жовтня ГО «НОВА Енергія» запрошує жителів Первомайська до участі у круглому столі «Методи та інструменти залучення громадськості та інформаційні кампанії бюджету участі» щодо реалізації бюджету участі —  механізму розподілу бюджетних коштів за участі громадськості. У заходах візьмуть участь представники міської ради, робочої групи з питань впровадження бюджету участі, активної громадськості, ЗМІ, автори громадських проектів.

Учасникам круглого столу буде презентовано проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження», в рамках котрого м. Первомайськ отримує методологічну, технічну та інформаційну підтримку під час реалізації всіх етапів бюджету участі. Учасників детально ознайомлять із загальними правилами участі в інноваційному механізмі розподілу бюджетних коштів, презентують етапи та терміни подачі, голосування та виявлення переможців у конкурсі громадських проектів.

Під час круглого столу будуть продемонстровані методи та інструменти залучення представників громадськості до активного голосування та обрання кращих громадських проектів, розроблених мешканцями міста. Також учасники круглого столу навчаться голосувати за громадські проекти на е-платформі через систему BankID.

Довідково. З 16 жовтня у Первомайську розпочався етап голосування за громадські проекти за допомогою електронної платформи «Громадський проект м. Первомайськ».

Захід організовано ГО«НОВА Енергія» за підтримки Первомайської міської ради та проводяться в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook:www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група громадського проекту м. Первомайськ у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Pervomaysk

Контактна особа: Шкурат Іван

тел.: +38 095 57 10 630

e-mail: energiya.nova@gmail.com