Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Комунікаційні спроможності для активізації громадськості

6 жовтня у Харкові на базі регіонального хабу громадянської активності ГО «НОВА Енергія» відбувся Meetup для резидентів, активістів, громадських діячів та представників молодіжних об’єднань з теми: «Комунікації та медіа грамотність або як активізувати та залучити громадськість до участі у соціальних змінах?»

Під час заходу підіймалися такі важливі теми як робота ініціативних груп у медіа-просторі, методи залучення громадських активістів до процесів прийняття рішень, та інтернет-простір – як механізмзалучення аудиторії задля реалізації громадських ініціатив.

Учасники відмітили, що тема є досить актуальною, тому що на даний час не має конкретного посібника, який би пояснював взаємодію громадської організації зі своєю аудиторією через медіа-ресурси. Усі присутніпоказали високий рівень активності під час участі та здобулинеобхідні базові навики з функціонування медіа та взаємодії з організаціями та громадськими ініціативами.

Варто відмітити, що під час Meetup координатор напрямку «Молодіжна політика» ГО «НОВА Енергія» Дарія Фастова була учасником Skype-розмови у прямому ефірі програми «Харків онлайн день» на телеканалі ОТБ, у ході якого відбулася дискусія щодо ХАБів для молоді та напрямків розвитку Хабів громадянських ініціатив на Харківщині.

Сподіваємося, що зустріч буда результативною та корисною для всіх учасників та вже найближчим часом громадські організації та молодіжні ініціативи покажуть новий рівень у своїй роботі.