Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

В Первомайському районі відбулася презентація переможців конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє»

7 вересня в Первомайському районі Харківської області за участі експертів ГО «НОВА Енергія», представників Харківської обласної ради, місцевих громад та активістів пройшли презентації об’єктів, які стали переможцями обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у номінації «Енергоефективність та енергозбереження».

У рамках реалізації міні-проектів в рамках конкурсу із залученням коштів обласного та районних бюджетів, а також коштів, зібраних громадою, у Слобідському, Одрадівському, Шульському та Миронівському навчально-виховних комплексах Первомайського району Харківської області було проведено заміну віконних блоків на енергозберігаючі.

Завершення всіх ремонтних робіт по міні-проектам приймали радник голови Харківської обласної ради Кулік О.Г., представник Громадської організації «НОВА енергія» Филенко В.В., голова Первомайської районної ради Татаренков В.М., представники місцевої влади та ініціативних груп.

Конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє» було засновано з метою запровадження в області новітніх засобів  розвитку місцевого самоврядування та підтримки громадських ініціатив, а також допомоги територіальним громадам сіл, селищ, міст Харківської області у розв’язанні  місцевих проблем соціально-економічного характеру. Конкурс проводиться Харківською обласною радою з 2012 року.

Відповідно до Положення про конкурс до розгляду приймаються міні-проекти за такими номінаціями: «Енергоефективність та енергозбереження», «Чисте довкілля» та «Добробут громад». Загальний обсяг фінансування міні-проектів становить до 200,0 тис. грн.

Слід зазначити, що Первомайський район є одним з районів Харківської області, де ведеться видобування енергоресурсів та впроваджується Ініціатива Прозорості Видобувних Галузей (ІПВГ) в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

Проведення подібних конкурсів сприяє розвитку місцевого самоврядування та підтримки громадських ініціатив по впровадженню сучасних енергоефективних та енергозберігаючих технологій на місцях.