Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Інформаційна кампанія та презентація громадських проектів у Бахмуті

 

 

 

26 жовтня 2017 року у м. Бахмут Донецької області відбувся семінар «Громадські проекти бюджету участі. Інформаційна кампанія». У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, Номінаційного комітету з питань впровадження бюджету участі, депутатського корпусу, ЗМІ, громадських організацій та автори проектів.

Відкрила семінар секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко.

Метою проведення семінару «Громадські проекти бюджету участі. Інформаційна кампанія» була не лише презентація громадських проектів, створених мешканцями міста, а й проведення інформаційної кампанії, націленої на залучання громади міста до голосування та участі у конкурсі проектів місцевого розвитку. Учасникам семінару було презентовано ефективні інструменти та технології просування проектів Бюджету участі у online та offline форматах.

Важливим аспектом семінару стало спільне обговорення презентованих ідей та пропозицій активних мешканців Бахмута, реалізація яких відбудеться за рахунок коштів міського бюджету.

Захід організовано ГО «НОВА Енергія» за підтримки Бахмутської міської ради в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні».

Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org/

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група громадського бюджету м. Бахмут у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Bachmut