Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Тендер на закупівлю бухгалтерських послуг

Громадська організація «Нова Енергія» оголошує тендер на закупівлю бухгалтерських послуг в рамках реалізації проекту

Громадська організація «НОВА Енергія» (ГО «НОВА Енергія»), неприбуткова організація, не платник ПДВ та податку на прибуток, оголошує тендер на відбір постачальника бухгалтерських послуг в рамках реалізації проєкту «Відповідність даних та пілотна інтеграція порталу ІПВГ в Україні» за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale  Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, ГО «Нова Енергія».

Термін надання послуг: липень 2021 – жовтень 2022 року

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Факт отримання цієї пропозиції не може розглядатись як зобов’язання щодо укладання договору з боку ГО «НОВА Енергія». Учасник несе усі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його пропозицій, а Замовник у будь-якому випадку не є відповідальним за ці витрати незалежно від результату проведення тендеру.

Кваліфікаційні вимоги

Організація має право на податкові пільги і звільняється від сплати ПДВ за товари (роботи, послуги), які закуповуються на митній території України, тому оплата послуг здійснюється без ПДВ.

Основні обов’язки:

 • вчасне складання та подання у відповідні органи в установлені строки фінансової звітності;
 • складення й подання до податкового органу звітність з податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, а також подання у разі потреби необхідні для здійснення соціальних виплат документи до фондів загальнодержавного обов’язкового соціального страхування;
 • здійснення оперативного обліку на базі первинних документів з внесенням даних по ним до бухгалтерської програми 1С Підприємство, контроль за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій;
 • здійснення бухгалтерського обліку заробітної плати, розрахунків, основних засобів, запасів, інших активів, зобов’язань, власного капіталу, доходів і витрат ЗАМОВНИКА;
 • здійснення банківських операцій в межах проекту;
 • забезпечення правильності нарахування й перерахування податків, зборів і обов’язкових платежів до бюджету; 
 • Забезпечення раціонального обліку та звітності організації-Замовника;
 • Контроль за дотриманням порядку оформлення наданих Виконавцю бухгалтерських документів, розрахунків і платіжних зобов’язань.
 • забезпечення збереження бухгалтерських документів у ЗАМОВНИКА;
 • консультація з питань оформлення бухгалтерських документів та організації бухгалтерського обліку посадових осіб ЗАМОВНИКА;
 • Ведення обліку коштів, товарно-матеріальних цінностей та основних засобів, які надходять до установи Замовника, забезпечення своєчасного відображення робіт (послуг), результатів господарсько-економічної діяльності установи, а так само фінансових, розрахункових і кредитних операцій;
 • виконання інших обов’язків, щодо забезпечення виконання завдань проекту «Відповідність даних та інтеграція порталу ІПВГ в Україні» .

Вимоги до кандидатів:

 1. Вища фінансова або економічна освіта, 
 2. Досвід надання бухгалтерських послуг не менше 2 років,
 3. Знання бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях,
 4. Впевнений користувач Microsoft Office, та 1С, MedOk.
 5. Пунктуальність, організованість, увага до деталей, відповідальне ставлення до завдань.

Тендерна пропозиція має включати в себе:

 1. Резюме з вказаним досвідом надання подібних послуг та вартістю 1 години послуг.
 2. Учасники, які мають державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (ФОП), мають обов’язково надати документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам:

– Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

– Копія Свідоцтва про сплату єдиного податку або витяги з реєстрів платників ПДВ та платників єдиного податку;

\

Подача тендерних пропозицій

Тендерні пропозиції слід надіслати в електронному вигляді  на адресу energiya.nova@gmail.com. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Тендер на закупівлю бухгалтерських послуг”.

Остаточне рішення щодо тендерної пропозиції переглядові не підлягає. Причин відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляють.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника торгів

 1. Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді.
 2. Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції  несе учасник.
 4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 5. Тендерна пропозиція має бути отримана ГО «Нова Енергія» у  електронному вигляді одним пакетом документів (архівом).
 6. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 7. До участі у оцінці тендерних пропозицій Тендерним комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Запрошення та формі тендерної  пропозиції.

Кінцевий термін подачі пропозицій: 05 липня 2021 року до 09:00.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками торгів

Усі питання щодо цього тендеру можуть бути задані у письмовій формі за електронною адресою: energiya.nova@gmail.com не пізніше ніж за один день до кінцевого терміну подання пропозицій.

Додаткову інформацію можна отримати:

Віталій Филенко, голова ради ГО «Нова Енергія»

 е-mail: energiya.nova@gmail.com

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться:

06 липня 2021 року, після 11:00 год. 00 хв. за київським часом.

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

вартість 1 години послуг;

досвід надання подібних послуг

Звертаємо увагу на те, що в ході надання послуг можливі зміни щодо термінів надання послуг.

Додаткова інформація:

Кінцева пропонована вартість послуг має бути вказана з ПДВ (якщо має місце).

ГО «Нова Енергія» залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.

Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Тендерною комісією ГО «Нова Енергія» серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.

Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця. Переможцю процедури закупівлі упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде повідомлено про акцепт його пропозиції.

ГО «Нова Енергія» залишає за собою право вимагати від учасників конкурсних торгів (тендеру) додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.

Учасники конкурсних торгів погоджуються з тим, що ГО «Нова Енергія» не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсних торгів.