Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Шкільна освіта, що повертає

Діти, що самі просяться до школи, завзято виконують домашні завдання та з радістю долучаються до усіх позашкільних заходів… Звучить, неначе щось казкове, вигадане, чи не так? Адже, частіш за все, батьки силоміць примушують своїх дітей сидіти за партою та «полюбити» навчання.

Насправді, такий сюжет дійсно може стати реальним, але для цього варто цілком  і повністю реформувати та модернізувати шкільну освіту в контексті сучасних потреб. Саме це питання було поставлено на порядку денному 10 липня 2019 року в межах круглого столу «Сучасні методики шкільної освіти», участь в якому брав Голова ГО «НОВА Енергія» Віталій Филенко.

Як навчаються сучасні діти? Що для них є важливим? Які нововведення допоможуть підвищити мотивацію школярів до навчання? Як зробити школу тим місцем, яке здатне формувати світогляд 21 століття? Відповіді на всі ці запитання можна знайти у відео-репортажі з круглого столу «Сучасні методики шкільної освіти» , а ще більше «інсайдерської» інформації висвітлено у пост-релізі заходу.