Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Семінар з висвітлення інформації про бюджетний процес та процедуру надходження коштів від податків, сплачених нафтогазовими компаніями у Ковалівській сільраді Шишацького району Полтавської області

 

 

 

 

 

 

Вже цієї п’ятниці – 07 вересня команда ГО «Нова енергія» проведе у приміщенні Ковалівської сільради Шишацького району Полтавської області семінар «Вимоги законодавства України до порядку висвітлення інформації про бюджетний процес в місцевих громадах. Процедури надходження коштів від податків, сплачених нафтогазовими компаніями до місцевих бюджетів». Початок о 14.00.

В рамках заходу експерти ГО «Нова енергія» ознайомлять представників органів місцевого самоврядування та громадськості з порядком висвітлення інформації про бюджетний процес та процедурою надходження коштів від податків, сплачених нафтогазовими компаніями до відповідних бюджетів та ін., а також можливостями громадськості щодо контролю за надходженням та використанням коштів.

Семінар відбудеться в рамках проекту «Прозоре управління та контроль за коштами, отриманими від видобутку вуглеводнів на місцевому рівні», реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за сприяння Ковалівської сільської ради. 

 

Сайт ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook:

https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA/

Контактна особа: Сергій Касьянов

Тел.: +3806839905562

e-mail: energiya.nova@gmail.com