Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

На Харківщині обговорять кращі практики управління коштами, отриманими від видобутку вуглеводнів

 

 

 

 

 

 

9 жовтня команда ГО «Нова енергія» у Залі засідань Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області обговорить вимоги та стандарти прозорості видобувних компаній України, процедури надходження до місцевого бюджету рентних платежів та їх ефективне використання задля сталого розвитку громади. Початок о 10.00.

В рамках заходу експерти ГО «Нова енергія» ознайомлять представників органів місцевого самоврядування та громадськості з Міжнародною ініціативою прозорості видобувних галузей (UAEITI) та Національним звітом ІПВГ України за 2016 рік, порядком висвітлення інформації про бюджетний процес та процедурою надходження коштів від податків, сплачених нафтогазовими компаніями до відповідних бюджетів, а також з можливостями громадськості щодо контролю за надходженням та використанням коштів. Розглядатимуться варіанти оптимізації статуту громади, важливість залучення громадськості до бюджетного процесу та прийняття рішень, сучасні демократичні інструменти (положення про Місцеві ініціативи, бюджет участі, порядок проведення громадських слухань та ін.), а також можливості їх використання у розвитку Наталинської ОТГ як однієї з важливих газовидобувних громад Харківської області.

Семінари відбудуться в рамках проекту «Прозоре управління та контроль за коштами, отриманими від видобутку вуглеводнів на місцевому рівні», що реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за сприяння Наталинської ОТГ. 

Сайт ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook:

https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA/

Контактна особа: Сергій Касьянов

Тел.: +380683905562

e-mail: energiya.nova@gmail.com