Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Бас-тур. Навчальна поїздка у громади

бас тур

Одним із важливих двигунів прогресу є бажання та досвід. Та що ж робити, коли бажання велике, але досвіду немає ? Рішення є!

 З 28 по 31 січня 2020 року команда ГО «НОВА Енергія» організувала та вирушила у  чотириденний автобусний тур!

 Метою даної поїздки є обмін досвідом між громадами, де активно розвивається нафтогазовидобувна галузь, вивчення кращих практик співпраці видобувних компаній, органів місцевого самоврядування та громадськості для розвитку місцевої економіки та інфраструктури.

Учасниками поїздки стануть представники органів місцевого самоврядування з громад Харківської, Полтавської та Сумської областей – партнерів у проекті «UAEITI для ефективного управління на місцевому рівні».

Захід дає можливість активістам із видобувних громад Полтавської, Харківської та Сумської областей налагодити дружні контакти та обмінятися досвідом з представниками інших громад, які вже мають певні досягнення. Особливість цієї поїздки у тому, що вона розширює горизонти, дозволяє активістам переконатися у почутому не лише на словах, а й на ділі.

Захід організовано в рамках ініціативи ГО «НОВА Енергія» та Асоціації Енерготранспарентність «UAEITI для ефективного управління на місцевому рівні», що реалізується за підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Підтримка впровадження глобальної Ініціативи прозорості видобувних галузей у Вірменії, Грузії, Україні», впроваджений GIZ.

Контакти:

Контактна особа: Віталій Филенко

Тел.: +380950084991

e-mail:

energiya.nova@gmail.com

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook:

https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA/