Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Навчальний семінар «Соціальний капітал Чернеччинської ОТГ. Залучення громадськості до процесів прийняття рішень та підготовки проектів»

29 жовтня 2018 року о 14:30 команда ГО «НОВА Енергія» проведе для представників  Чернеччинської об’єднаної територіальної громади Сумської області навчальний семінар «Соціальний капітал Чернеччинської ОТГ. Залучення громадськості до процесів прийняття рішень та підготовки проектів».  Захід проводиться в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір», що впроваджується ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ» за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

Учасники заходу отримають:

  • Базові знання про соціальний капітал, підготовку та управління проектами;
  • Навички для самостійного пошуку актуальних призивів для підготовки проектних заявок;
  • Спробують самостійно оформити власні ідеї у проекті пропозиції.

 

До участі у заході запрошуються представники органів місцевого самоврядування, місцеві депутати, старости, активні представники громадськості та місцевого бізнесу, працівники соціальної сфери та молодь Чернеччинської ОТГ.

 

Початок реєстрації учасників: 14:00.

Місце проведення уточнюйте у представників ГО «НОВА Енергія»

Контактна особа: Наталя Сидоренко

Тел.: +38050 211 46 96

e-mail: energiya.nova@gmail.com

 

Сайт ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook:

https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA/