Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Навчальний семінар «Інструменти демократії участі Малинівської об’єднаної територіальної громади»

13 листопада 2018 року о 10:00 у смт Малинівка Чугуївського району Харківської області відбудеться семінар «Інструменти демократії участі Малинівської об’єднаної територіальної громади». Захід проводиться в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір», що впроваджується ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ» за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 У ході заходу учасники дізнаються про різновиди інструментів демократії (місцеві ініціативи, бюджет участі, електронні петиції, порядок проведення громадських слухань та ін.), їх особливості та порядок впровадження. Експерти розкажуть учасникам, як грамотно використовувати той чи інший інструмент для донесення своїх ідей щодо розвитку громади до органів місцевого самоврядування та брати активну участь у прийнятті рішень.

До участі у заході запрошуються мешканці Малинівської об’єднаної територіальної громади – громадські активісти, працівники соціальної сфери та молодь, представники органів місцевого самоврядування, місцеві депутати, старости, активні представники місцевого бізнесу та усі небайдужі.

Початок реєстрації учасників: 09:30.

Місце проведення уточнюйте у представників ГО «НОВА Енергія»

Контактна особа: Віталій Филенко

Тел.: +38095 00 84 991

e-mail: energiya.nova@gmail.com

Сайт ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook:

https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA/