Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Мешканців П’ятигірської сільської ради навчать простим правилам енергоефективності за один день

анонс

 26 грудня 2014 року о 10:00 у Харківській області, Балаклійському районі, селищі П’ятигірське пройде семінар «Ярмарок енергоефективних рішень».

 Захід пройде в рамках проекту “Природний газ – шлях до сталого енергетичного розвитку”. Його мета – підвищення рівня енергоефективності та раціонального використання природного газу у територіальних громадах Харківської та Донецької областей (Балаклійського, Слов’янського, Ізюмського та Барвінківського районів) шляхом поширення обізнаності про кращі практики й економічну доцільність енергозбереження та раціонального використання природних енергетичних ресурсів. 

 В рамках семінару організатори за один день планують навчити мешканців селища П’ятигірське простим правилам економії енергоресурсів та продемонструють автономно-інверторну систему акумулювання електроенергії та LED освітлення. Також буде проведено тепловізійне обстеження об’єктів соціальної інфраструктури.

 Проект реалізує громадська організація «НОВА Енергія» у партнерстві з фізико-енергетичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

 Розклад заходу:

09.45-10.00 – Реєстрація учасників.

10.00-11.40 – Проведення семінару.

11.40-12.15 – Неформальне обговорення, кава-брейк.

 

Проект реалізується у рамках програми «Український інститут газу нетрадиційних джерел»