Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Молоді підприємці для розвитку громади –

Проект спрямований на підвищення підприємницьких компетенцій та рівня знань про бізнес-потенціал свого регіону для молодих людей з маргінальних та сільських районів Грузії, Вірменії, України та Молдови за участі партнерських організацій з Італії та Іспанії. Проект підтримується та співфінансується за програмою «Erasmus +» Європейської Комісії.

На першому етапі загалом 30 молодіжних працівників, які представляють партнерські організації, пройшли навчання як неформальні викладачі молодіжного підприємництва.

Молодіжний обмін, для 60 молодих людей з сільських районів шести країн-партнерів, проводився протягом 7 днів у Телаві, Грузія. Його метою є надовго підвищити креативність, ініціативність та здібності учасників критичного мислення, а також запропонувати їм міжнародний досвід, який підвищить їхню самооцінку та сприятиме їхньому особистому та професійному розвитку.

Під час проекту було розроблено посібник для молоді під назвою «1.2.3 START! – Up». Цей посібник надав важливу інформацію, яка приведе молодь до розвитку підприємницьких якостей, роз’яснення та встановлення життєвих цілей, надання інструментів для розвитку критичного мислення та відкриття шляху до активної поведінки у своїй щоденній діяльності. Посібник доступний на грузинській, вірменській, румунській, українській, італійській, іспанській та англійській мовах.

В Грузії, Україні, Вірменії та Молдові  розроблено інтерактивну веб-платформу з метою поліпшення доступу до інформації та надання консультацій із започаткування та розвитку Старт-Апів на місцевому рівні.

Переваги для школярів

  • розвиток особистих навичок (комунікація, публічні виступи, презентаційні навички);
  • розвиток навичок, пов’язаних з підприємницькою діяльністю, творчості та здатності до вирішення проблем;
  • Підвищення самооцінки молоді;
  • Покращення можливостей залучення до розвитку своєї громади;
  • Підвищення кваліфікації англійської мови;
  • Можливість безоплатної участі в міжнародній програмі в Грузії.