Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Офіційний інтернет-портал ДНІПРОВСЬКОЇ районної державной адміністраіції в м. Києві

Не лише весело, але й змістовно відзначили дніпровчани свята Маланки й Василя. Наприклад для мешканців Микільської Слобідки активісти місцевого органу самоорганізації населення (ОСН) «КМ «Микільська Слобідка» та громадської організації «Микільська Слобідка», разом із зимовими гуляннями, влаштували в «Зоні здоров’я» ярмарок проектів, поданих мешканцями району цього року на конкурс «Громадський бюджет». Під популярні мелодії щедрівок, вірші та змагання всі бажаючі знайомилися з авторами та їхніми проектами.

Також на свято завітали віряни Української греко-католицької церкви на чолі з настоятелем храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, що поруч з Патріаршим Собором Воскресіння Христового на Микільській Слобідці. Вони співали чудові церковні пісні, які додали приємних відтінків загальній атмосфері свята.

Слід зазначити, що нині триває голосування киян за пропозиції від «Громадського проекту», на які в КМДА цього року виділені 50 млн грн. Мешканці Микільської Слобідки самі подали 12 проектів на конкурс і зараз рекламують їх серед сусідів, знайомих тощо, аби залучитись максимальною підтримкою під час електронного голосування.

Читатистаттю повністю.

Підготовлено у відділі з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськістю за інформацією ОСН «КМ «Микільська Слобідка» та ГО «Микільська Слобідка».