Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Офіційний сайт Бердянської міської ради: про Ярмарок громадcьких проектів 27.01.2017 року

Сьогодні на апаратній нараді начальник управління економіки Юлія Орлова поінформувала про результати Ярмарку громадських проектів, що відбувся 27 січня, та нагадала, що до 6 лютого триває процес голосування за кращі проекти.

У п’ятницю, 27 січня, за підтримки «Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень» та ГО «Нова Енергія» був проведений Ярмарок громадських проектів. Усі автори мали можливість представити власний проект та донести свої ідеї щодо його розвитку. Основною метою ярмарки було надати інформацію про проекти і можливість мешканцям обрати кращий з них. Мету вдалося досягнути – на заході були присутні більш ніж 100 осіб, з яких проголосувало 79. Всі, хто бажав, ставили питання та отримували на них відповідь. На Ярмарку 25 авторів презентували 30 з 41 проектів.

Тим часом голосування триває. Станом на ранок 31 січня у голосуванні вже взяло участь 2564 особи, які віддали 6258 голосів (кожний житель може проголосувати за 5 проектів). Голосування буде тривати ще тиждень. Останній день голосування – понеділок 6 лютого до 24:00. Кілька днів буде потрібно для обробки паперового голосування. Проекти-переможці будуть оголошені 10 лютого.

Читати статтю повністю. У статті розміщені лінки на відео презентацій громадських проектів, що були продемонстровані авторами на Ярмарку громасдьких проектів 27 січня 2017 року.

Автор статті: прес-служба Бердянської міської ради.