Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Онлайн-заходи Міненерго, заплановані в рамках Тижня Відкритого Уряду (18 – 19 травня 2021 р.)

На виконання плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2021 – 2022 роках, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.21 № 149, а також в рамках проведення з 17 по 21 травня 2021 року Тижня Відкритого Уряду Міненерго спільно з Національним Секретаріатом ІПВГ в Україні, GIZ та ГО «Діксі груп» планує проведення вебінарів з питання впровадження Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях (ІПВГ).

 До участі у заходах запрошені  представники облдержадміністрацій, видобувних компаній, громадських організацій, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, а також представники місцевих громад.

Вебінар № 1 «Регіональний аспект впровадження  міжнародної Ініціативи прозорості у  видобувних галузях (ІПВГ) в Україні» відбудеться 18 травня 2021 року з 14 до 15 год. в онлайн-форматі

Тематика заходу: Інформація про принципи роботи ІПВГ і чому це важливо для регіонів,  процес звітування ІПВГ, презентація онлайн платформи ІПВГ.

1. Міжнародна Ініціатива прозорості видобувних галузей (О.Нехорошко, Національний секретаріат ІПВГ)  

2. Реалізація ІПВГ в Україні (В.Гнатовська, Міненерго)

3. Онлайн – платформа ІПВГ (В.Филенко, ГО «Нова енергія», С.Мізіна,(GIZ).   

Вебінар № 2 «Прозорість і підзвітність видобувних галузей» відбудеться   19 травня 2021 року з 14 до 15 год. в онлайн-форматі 

Тематика заходу:

1. Важливість відкритих даних у видобувних галузях  (Олена Павленко, ГО «Діксі груп») 

2. Відкриті дані: регіональний аспект (Віталій Филенко, ГО «Нова енергія») 

3. Екологічні дані в контексті національних звітів ІПВГ, (Ольга Полуніна,  ГО «Діксі груп»).