Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Презентація «Вплив видобувної галузі на економіку та культуру України»

Прозорість видобувної галузі корисна і підприємствам, і громадам. Компанії, які розміщені на території ОТГ звітують, скільки і які податки сплачують, а самі мешканці громади розуміють, хто видобуває на їхній території. Ця система створює ефективну платформу для діалогу та співпраці підприємстві громади. 

31 січня 2020 року на базі Харківського Обласного Палацу дитячої та юнацької творчості команда ГО «НОВА Енергія» запрошує взяти участь у Презентації «Вплив видобувної галузі на економіку та культуру України».

Під час заходу буде презентовано Звіт з оцінки непрямого внеску видобувних галузей в економіку України, а також відображення цієї галузі у творчості харківських митців. Свою участь вже підтвердив всесвітньовідомий український художник Роман Мінін.

До участі запрошено представників органів місцевої влади та місцевого самоврядування, депутати та громадські активісти з видобувних регіонів Харківської, Сумської та Полтавської областей, працівники видобувних компаній та ЗМІ.

Захід організовано ГО «НОВА Енергія» та Асоціацією Енерготранспарентність в рамках ініціативи «UAEITI для ефективного управління на місцевому рівні», що реалізується за підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Підтримка впровадження глобальної Ініціативи прозорості видобувних галузей у Вірменії, Грузії, Україні», впроваджений GIZ.

За додатковими питаннями звертайтесь на електронну пошту:

energiya.nova@gmail.com

Орієнтовна тривалість презентації – 2 години.

Місце проведення: м.Харків 

Початок реєстрації учасників: 09:45