Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Для жителів Комишанської ОТГ проведен навчальній семінар в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір»

Команда ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ» розпочала роботу в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір».

Для представників Комишанської ОТГ Охтирського району Сумської області було проведено семінар «Стратегічні та операційні цілі розвитку Комишанської сільської об’єднаної територіальної громади». Під час якого, представники Комишанської ОТГ ознайомилися з цілями та завданнями проекту «ІПВГ в Україні: регіональний вимір», отримали рекомендації щодо покращення Плану соціально-економічного розвитку, взяли активну участь  щодо  визначення пріоритетів розвитку громади за рахунок надходжень до місцевого бюджету коштів від рентної плати та екологічних платежів. Учасники заходу відмітили важливість та перспективність розвитку Конярства та Сільськогосподарських кооперативів.

Команда ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ» також відвідала територію Качанівскої ГПЗ.

Робота з громадою продовжилась проведенням тренінгу «Інструменти демократії участі», де представники новоствореної ОТГ ознайомилися із сучасними демократичними інструментами залучення населення до прийняття управлінських рішень органами місцевого самоврядування та формуванням і  розподілом бюджетних коштів.

Також було узгоджено проведення подальшої роботи громади та ГО «Нова Енергія», наступні заходи заплановані на серпень 2018 року.

Захід організовано та проведено за підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Проект «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір» реалізується ГО «Нова Енергія» спільно з партнерськими організаціями»

      

Більше фото на нашій сторінці Facebook.