Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Для жителів Чернеччинської ОТГ проведен навчальній семінар в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір»

В рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір»  команда ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ» розпочала роботу з представниками Чернеччинської ОТГ Охтирського району Сумської області.

10.07.2018 відбулося знайомство з громадою розпочалося із проведення тренінгу «Інструменти демократії участі», де представники новоствореної ОТГ зацікавилися можливістю створити на офіційному сайті Чернеччинської ОТГ розділ «Електронні петиції», а також зрозуміли необхідність удосконалити  Статут громади.

Під час семінару «Стратегічні та операційні цілі розвитку Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади», представники громади більш ґрунтовно ознайомилися з цілями та завданнями проекту «ІПВГ в Україні: регіональний вимір», отримали рекомендації щодо покращення місцевої Програми економічного та соціального розвитку ОТГ, взяли активну в командній грі  щодо  визначення пріоритетів розвитку громади за рахунок надходжень до місцевого бюджету коштів від рентної плати та екологічних платежів. Погодилися з необхідністю внести зміни та доповнення до Програми та попрацювати над підрозділами та заходами у напрямах: видобувної галузі, екології, раціонального природокористування, енергоефективності.

Також було узгоджено проведення подальшої роботи громади та ГО «Нова Енергія», наступні заходи заплановані на серпень 2018 року.

Захід організовано та проведено за підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Проект «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір» реалізується ГО «Нова Енергія» спільно з партнерськими організаціями»

      

Всі фото на нашій сторінці Facebook.