Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Тендер на закупівлю послуг з організації та підтримки заходів зі створення регіональних БГ ІПВГ в Харківській, Сумській, Полтавській, Чернігівській, Львівській та Івано-Франківській областях

Тендер на закупівлю послуг з організації та підтримки заходів в Харківській, Сумській, Полтавській, Чернігівській, Львівській та Івано-Франківській областях

Громадська організація «НОВА Енергія» (ГО «НОВА Енергія»), неприбуткова організація, не платник ПДВ та податку на прибуток, оголошує тендер на надання послуг з організації та підтримки заходів Харківській, Сумській, Полтавській, Чернігівській, Львівській та Івано-Франківській областях в рамках реалізації проєкту «Відповідність даних та пілотна інтеграція порталу ІПВГ в Україні» за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale  Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, ГО «Нова Енергія».

Предмет закупівлі: послуги з організації та підтримки заходів*

–         Забезпечення відповідного для заходу приміщення, необхідної техніки, поселення в готелі,  організація трансферів та надання транспортних послуг учасникам заходу (відшкодування вартості проїзду);

–         Підтримка заходу (залучення учасників заходу, підтримка зв’язку з учасниками та просування інформації про захід )

–         Оренда обладнання для презентацій;

–         Друк роздаткових матеріалів для заходів;

–         Організація кава-паузи

–         Модерація та проведення заходу

*У тендерній пропозиції (додаток 1.2.) слід обов’язково вказати регіони, в яких Ви готові надавати послуги.

Термін надання послуг: вересень 2021 – червень 2022 року

Звертаємо увагу на те, що в ході надання послуг можливі зміни щодо термінів надання послуг.

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Факт отримання цієї пропозиції не може розглядатись як зобов’язання щодо укладання договору з боку ГО «НОВА Енергія». Учасник несе усі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його пропозицій, а Замовник у будь-якому випадку не є відповідальним за ці витрати незалежно від результату проведення тендеру.

Організація має право на податкові пільги і звільняється від сплати ПДВ за послуги, які закуповуються на митній території України, тому оплата послуг підтримки заходів здійснюється без ПДВ.

Подача тендерних пропозицій

Для участі у тендері необхідно надати:

  1. Необхідні копії документів відповідно до кваліфікаційних вимог:

– Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

– Копія Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку або витяги з реєстрів платників ПДВ та платників єдиного податку;

– Рекомендаційні листи (в разі наявності). 

2. Додаток № 1.1. Загальні відомості про учасника.

3. Додаток № 1.2: Кошторис послуг

Кошторис має бути обов’язково завірений підписом та печаткою уповноваженої особи.

Тендерні пропозиції слід надіслати в електронному вигляді  на адресу energiya.nova@gmail.com . У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Конкурс на послуги підтримки заходів”.

Консультації з приводу оформлення тендерної пропозиції надаються електронною поштою.

Усі питання щодо цього тендеру можуть бути задані у письмовій формі за електронною адресою: energiya.nova@gmail.com не пізніше ніж за один день до кінцевого терміну подання пропозицій

Контактна особа: Марина Самойлова.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника торгів

  1. Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді.
  2. Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
  3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції  несе учасник.
  4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
  5. Тендерна пропозиція має бути отримана ГО «Нова Енергія» у  електронному вигляді одним пакетом документів (архівом).
  6. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
  7. До участі у конкурсі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам тендеру та формі, наведеним в запрошенні до участі в тендері.
  8. Замовник має право звернутися до учасників за роз’ясненням змісту їх тендерних пропозицій (резюме) з метою полегшення їх розгляду, оцінки та порівняння.

Кінцевий термін подачі пропозицій: 10 серпня 2021 року до 09:00.

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться: 11 серпня 2021 року, після 11:00 год. 00 хв.

Оцінка тендерних пропозицій учасників

Отримані пропозиції щодо надання послуг підтримки заходів будуть розглянуті та проаналізовані на основі критерію оцінки «вартість надання послуг» та «відповідність вимогам тендеру.

Учасники конкурсних торгів погоджуються з тим, що ГО «Нова Енергія» не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсних торгів.

Остаточне рішення щодо тендерної пропозиції перегляду не підлягає.

Причин відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляють.

ГО «Нова Енергія» залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.