Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Тендер на закупівлю ІТ-послуг із доопрацювання порталу ІПВГ в Україні

ОГОЛОШЕННЯ

Громадська організація «Нова Енергія» оголошує тендер на закупівлю ІТ-послуг із доопрацювання порталу ІПВГ в Україні

Громадська організація «Нова Енергія» (ГО «НОВА Енергія»), неприбуткова організація, не платник ПДВ та податку на прибуток, оголошує тендер на відбір постачальника/ків ІТ-послуг для доопрацювання порталу ІПВГ в Україні: http://eiti.gov.ua в рамках реалізації проєкту «Відповідність даних та пілотна інтеграція порталу ІПВГ в Україні» зокрема: розширення грантової угоди 81272894  проєкт «Ефективне управління державними фінансами ΙΙΙ».

Актуальність. У 2013 році Україна приєдналась до Ініціативи прозорості видобувних галузей і, починаючи з 2015 року, публікує щорічні звіти, де показує, скільки компаній працює у видобувних галузях, скільки податків вони заплатили державі, які компанії готові, а які не готові показувати результати своєї роботи. З 2018 року такі звіти є обов’язковими згідно закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» задля забезпечення прозорості та запобігання корупції у видобувних галузях в Україні.

За дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина та за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale  Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, ГО «Нова Енергія» реалізує проект «Відповідність даних та пілотна інтеграція порталу ІПВГ в Україні», метою якого є посилення прозорості видобувного сектору для державних установ, видобувних компаній, аудиторів та громадянського суспільства.

В рамках реалізації проєкту планується доопрацювання Порталу ІПВГ в Україні, зокрема: розширення грантової угоди 81272894  проєкт «Ефективне управління державними фінансами ΙΙΙ»

ЗАВДАННЯ 1

Доопрацювання електронних форм подання звітності, а саме:

Завдання 1.1 Спрощення заповнення Ф_2 на основі звітів попередніх періодів.

     Термін реалізації: 10 днів

     Очікуваний результат: Можливість автоматичного заповнення полів форми на основі звітів попередніх  періодів, що вже є Порталі ІПВГ що суттєво спростить процес подання звітності та її верифікації

Завдання 1.2  Впровадження класифікатору до Ф_2

Термін реалізації: 7 днів.

Очікуваний результат: Під час заповнення Ф.2 система спочатку не розпізнає, який саме документ необхідно підтягнути до спеціального дозволу – Угоду про користування надрами, УРП чи ДСД. Така опція з’являється лише після того, як особа внесе всі необхідні відомості, та спробує підписати.

Наразі, якщо внести інформацію у графи «Угода про користування надрами» система автоматично хоче підтягнути один і той же документ у вкладку «Документи» – «Спеціальні дозволи і угоди про умови користування надрами» та «Угоди про розподіл продукції».

Наразі, система дублює всі відомості у Ф.2 у всі Документи, які необхідно підтягнути, що  породжує  безліч запитань у користувачів

 

Завдання 1.3. Можливість зазначати коментарі при створенні уточнювального звіту

Термін реалізації: 7 днів.

Очікуваний результат: Подача уточнювального звіту вимагає додаткових офіційних пояснень від суб’єктів господарювання щодо розбіжностей у відомостях, у зв’язку з чим необхідна опція подачі/прикріплення листів у pdf, які Незалежний адміністратор зможе скачати.

Завдання 1.4. Реалізувати можливість подачі звітів з нульовими значеннями

Термін реалізації: 8 днів

Очікуваний результат: Реалізувати окремий функціонал для формування та підпису звітів, які можуть подаватися з нульовими значеннями.

Завдання 1.5 Вдосконалення адміністрування звітності

Термін реалізації: 14 днів

Очікуваний результат: Можливість отримання повідомлення про подачу звіту.

Присвоєння статусів звітам.

Виконання п.2 ст.12 ЗУ «Про ІПВГ», а саме надання протягом 30 днів повідомлення відповідному      суб’єкту розкриття інформації повідомлення про отримання звіту.

Надати можливість суб’єктам господарювання відслідковувати  статус їхнього звіту, наприклад, «надіслано», «в процесі роботи», «є зауваження/потребує доопрацювання», «погоджено/отримано»

Потребують доопрацювань інтерфейси кабінетів видобувних компаній, адміністратора ІПВГ та технічного менеджера. Створення логіки присвоєння статусів звіту. Налаштування відправки повідомлень та нотифікацій про зміну статусу звіту. А також актуалізацію відображень даних звітів в разі її зміни або уточнення. Задача також включає розгортання та налаштування smtp серверу, оскільки  Smtp сервер, який використовується Міненерго, не можна поза локальною мережею.

ЗАВДАННЯ  2

Дашборди з BI по аналогії зі звітом ІПВГ

Термін реалізації: 33 дні

Очікуваний результат: Інтеграція на онові вже існуючої бази даних Порталу модуля Microsoft Power BI для відображення на 3-х «дашбордах» 62 наборів  даних + загального дашборду на основі відкритих даних.

1.     Обов’язкові вимоги до предмета закупівлі:

  Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до  постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
  1. Наявність досвіду роботи з надання послуг з ІТ розробки порталів Виписка з ЄДР або аналогічний документ
  2. Інформація щодо наданих послуг з ІТ  розробки порталів Розділ Тендерної пропозиції: «Опис досвіду виконання аналогічних проектів та відгуки»
  3. Право на здійснення підприємницької  діяльності за законодавством України Сканкопія Статуту (для юридичних осіб) Документ, що підтверджує право на підписання договору.
  Обов’язкові технічні вимоги до предмета закупівлі Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
    1. Оплата послуг здійснюється на умовах часткової передплати, після підписання договору на надання послуг та остаточної оплати після виконання робіт     Тендерна пропозиція

* До оцінювання згідно критеріям оцінки допускаються тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

3.  Вимоги до учасника

 • Досвід розробки подібних проектів не менше 3 (трьох років) та не менше 3 проектів.
  • Досвід розробки та реалізації проектів пов’язаних з впровадження веб-порталів в Україні та їх передачею ЦОВам;
  • Досвід співпраці з державними установами, міністерствами, громадськими організаціями;
  • Досвід розробки ІТ-продуктів та документації для веб-ресурсів державного рівня     або багаторівневих корпоративних структур;
  • Досвід доопрацювання вже готового продукту/ПЗ;
  • Наявність команди необхідної кваліфікації та досвіду;
  • Досвід встановлення ПЗ на серверах Отримувача, налаштування та впровадження його в експлуатацію;
  • Досвід розробки експлуатаційно-технічної документації відповідно до ДСТУ;
  • Досвід в розробці програмного забезпечення для державного сектору

4.      Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:

    Критерій оцінки   Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
    1. Цінова пропозиція (Вартість робіт) в розрахунку за восьмигодинний робочий день надання послуг     30     Тендерна пропозиція
  2. Досвід, інформація щодо участі та реалізованих проектів, рекомендації   70   Тендерна пропозиція

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ МАЄ ВКЛЮЧАТИ В СЕБЕ:

 1. Заповнена форма Тендерної пропозиції (Додаток 1).
 2. Виписка з ЄДР або аналогічний документ.
 3. Сканкопія Статуту і витягу з протоколу про призначення керівника (для юр.осіб).
 4. Документ, що підтверджує право на підписання договору.
 5. Рекомендаційні листи від корпоративних клієнтів (у разі наявності).
 6. Резюме команди, що буде працювати над проектом.

ПОСАДОВІ ОСОБИ ЗАМОВНИКА, УПОВНОВАЖЕНІ ЗДІЙСНЮВАТИ ЗВ’ЯЗОК З УЧАСНИКАМИ ТОРГІВ

Додаткову інформацію можна отримати:

Віталій Филенко, голова ради ГО «Нова Енергія»

 е-mail: energiya.nova@gmail.com

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Форма тендерної пропозиції додана до оголошення.

Тендерні пропозиції надсилайте у електронному вигляді на адресу  energiya.nova@gmail.com, з приміткою «Тендер на закупівлю ІТ-послуг на доопрацювання порталу ІПВГ в Україні»

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА ТОРГІВ

 1. Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді.
 2. Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 5. Тендерна пропозиція має бути отримана ГО «Нова Енергія» у  електронному вигляді одним пакетом документів (архівом).
 6. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 7. До участі у оцінці тендерних пропозицій Тендерним комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення та формі тендерної пропозиції.

ТЕНДЕРНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ:

energiya.nova@gmail.com

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ВІД УЧАСНИКІВ ТОРГІВ:

28 лютого 2022 року, до 23.59 год. 00 хв. за київським часом.

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

01 березня 2022 року, після 11:00 год. 00 хв. за київським часом.

Додаткова інформація:

Кінцева пропонована вартість послуг має бути вказана з ПДВ (якщо має місце).

ГО «Нова Енергія» залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.

Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Тендерною комісією ГО «Нова Енергія» серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.

Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця. Переможцю процедури закупівлі упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде повідомлено про акцепт його пропозиції.

ГО «Нова Енергія» залишає за собою право вимагати від учасників конкурсних торгів (тендеру) додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.

Учасники конкурсних торгів погоджуються з тим, що ГО «Нова Енергія» не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсних торгів.

Тендерна документація:

 1. Оголошення тендеру на Постачальника ІТ-послуг 2022 р.
 2. Додаток 1_ Форма_заявки