Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Тендер на закупівлю послуг DevOps-інженера

ОГОЛОШЕННЯ

Громадська організація «Нова Енергія» оголошує тендер на закупівлю послуг DevOps-інженера

Громадська організація «НОВА Енергія» (ГО «НОВА Енергія»), неприбуткова організація, не платник ПДВ та податку на прибуток, оголошує тендер на відбір постачальника послуг DevOps-інженера, в рамках реалізації проєкту «Відповідність даних та пілотна інтеграція порталу ІПВГ в Україні» зокрема: розширення грантової угоди 81272894 проєкт «Ефективне управління державними фінансами ΙΙΙ».

Актуальність. У 2013 році Україна приєдналась до Ініціативи прозорості видобувних галузей і, починаючи з 2015 року, публікує щорічні звіти, де показує, скільки компаній працює у видобувних галузях, скільки податків вони заплатили державі, які компанії готові, а які не готові показувати результати своєї роботи. З 2018 року такі звіти є обов’язковими згідно закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» задля забезпечення прозорості та запобігання корупції у видобувних галузях в Україні.

За дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина та за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale  Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, ГО «Нова Енергія» реалізує проект «Відповідність даних та пілотна інтеграція порталу ІПВГ в Україні», метою якого є посилення прозорості видобувного сектору для державних установ, видобувних компаній, аудиторів та громадянського суспільства.

В рамках реалізації проєкту планується доопрацювання Порталу ІПВГ в Україні, зокрема: розширення грантової угоди 81272894 проєкт «Ефективне управління державними фінансами ΙΙΙ»

Термін надання послуг: червень 2022 – липень 2022 року
Оплата послуг: безготівкова оплата.

Факт отримання цієї пропозиції не може розглядатись як зобов’язання щодо укладання договору з боку ГО «НОВА Енергія». Учасник несе усі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його пропозицій, а Замовник у будь-якому випадку не є відповідальним за ці витрати незалежно від результату проведення тендеру.

Завдання: Міграція Порталу ІПВГ на вендор Майкрософт Ажур, та технічний супровід налаштування системи.

Термін реалізації: 14 днів.

Очікуваний результат:

 • оцінка можливих ризиків та готовність Порталу до міграції;
 • міграція Порталу ІПВГ на вендор Майкрософт Ажур;
 • технічний супровід налаштування системи.

Обов’язкові вимоги до предмета закупівлі:

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послугДокументи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
1.Наявність досвіду роботи з надання послуг у ІТ галузіВиписка з ЄДР або аналогічний документ
2.Інформація щодо наданих послуг у ІТ галузіРозділ Тендерної пропозиції: «Опис досвіду виконання аналогічних проектів та відгуки»
3.Право на здійснення підприємницької діяльності за законодавством УкраїниСканкопія Статуту (для юридичних осіб) Документ, що підтверджує право на підписання договору

* До оцінювання згідно критеріям оцінки допускаються тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:

Критерій оцінкиВаговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Цінова пропозиція (Вартість робіт) в розрахунку за восьмигодинний робочий день надання послуг30Тендерна пропозиція
2.Досвід, інформація щодо участі та реалізованих проектів, рекомендації70Тендерна пропозиція

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ МАЄ ВКЛЮЧАТИ В СЕБЕ:

 1. Заповнена форма Тендерної пропозиції (Додаток 1).
 2. Резюме з вказаним досвідом надання подібних послуг та вартістю 1 години послуг.
 3. Учасники, які мають державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (ФОП), мають обов’язково надати документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам:
  • Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • Копія Свідоцтва про сплату єдиного податку або витяги з реєстрів платників ПДВ та платників єдиного податку;

Подача тендерних пропозицій

Тендерні пропозиції слід надіслати в електронному вигляді  на адресу energiya.nova@gmail.com. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Тендер на закупівлю послуг DevOps-інженера ”.

Остаточне рішення щодо тендерної пропозиції переглядові не підлягає. Причин відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляють.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника торгів

 1. Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді.
 2. Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 5. Тендерна пропозиція має бути отримана ГО «Нова Енергія» у електронному вигляді одним пакетом документів (архівом).
 6. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 7. До участі у оцінці тендерних пропозицій Тендерним комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Запрошення та формі тендерної пропозиції.

Кінцевий термін подачі пропозицій: 30 травня 2022 року до 09:00.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками торгів

Усі питання щодо цього тендеру можуть бути задані у письмовій формі за електронною адресою: energiya.nova@gmail.com не пізніше ніж за один день до кінцевого терміну подання пропозицій.

Додаткову інформацію можна отримати:

Віталій Филенко, голова ради ГО «Нова Енергія»
е-mail: energiya.nova@gmail.com

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться:

31 травня 2022 року, після 11:00 год. 00 хв. за київським часом.

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

 • вартість 1 години послуг;
 • досвід надання подібних послуг.

Звертаємо увагу на те, що в ході надання послуг можливі зміни щодо термінів надання послуг.

Додаткова інформація:

Кінцева пропонована вартість послуг має бути вказана з ПДВ (якщо має місце).

ГО «Нова Енергія» залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.

Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Тендерною комісією ГО «Нова Енергія» серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.

Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця. Переможцю процедури закупівлі упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде повідомлено про акцепт його пропозиції.

ГО «Нова Енергія» залишає за собою право вимагати від учасників конкурсних торгів (тендеру) додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.

Учасники конкурсних торгів погоджуються з тим, що ГО «Нова Енергія» не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсних торгів.

Тендерна документація:

Запрошення до участі в тендері послуги DevOps-інженера
Додаток 1 – Форма заявки