Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Тендер на закупівлю послуг з організації та проведення стратегічної сесії зі створення аналітичної системи на основі відкритих даних видобувної галузі

Запрошення до участі у тендері на закупівлю послуг з організації та проведення стратегічної сесії зі створення аналітичної системи на основі відкритих даних видобувної галузі

Громадська організація «НОВА Енергія» (ГО «НОВА Енергія»), неприбуткова організація, не платник ПДВ та податку на прибуток, оголошує тендер на надання послуг з організації та проведення стратегічної сесії зі створення аналітичної системи на основі відкритих даних видобувної галузі в рамках реалізації проєкту «Відповідність даних та пілотна інтеграція порталу ІПВГ в Україні – ІІ» за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale  Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, ГО «Нова Енергія».

Предмет закупівлі послуги з організації та проведення стратегічної сесії зі створення аналітичної системи на основі відкритих даних видобувної галузі:

 • Технічне забезпечення проведення стратегічної сесії – онлайн (на платформах програм Skype або Microsoft Teams);
 • Підтримка організації стратегічної сесії (залучення учасників , підтримка зв’язку з учасниками та просування інформації про стратегічну сесію);
 • Модерація та проведення стратегічної сесії зі створення аналітичної системи на основі відкритих даних видобувної галузі.

Термін надання послуг: липень 2022 – жовтень 2022 року
Звертаємо увагу на те, що в ході надання послуг можливі зміни щодо термінів надання послуг.

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Факт отримання цієї пропозиції не може розглядатись як зобов’язання щодо укладання договору з боку ГО «НОВА Енергія». Учасник несе усі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його пропозицій, а Замовник у будь-якому випадку не є відповідальним за ці витрати незалежно від результату проведення тендеру.

Організація має право на податкові пільги і звільняється від сплати ПДВ за послуги, які закуповуються на митній території України, тому оплата послуг підтримки заходів здійснюється без ПДВ.

Подача тендерних пропозицій

Для участі у тендері необхідно надати:

 • Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • Копія Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку або витяги з реєстрів платників ПДВ та платників єдиного податку;
 • Рекомендаційні листи (в разі наявності). 
 • Заповнена форма тендерної пропозиції (Додаток 1).

Тендерні пропозиції слід надіслати в електронному вигляді  на адресу energiya.nova@gmail.com .У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Конкурс на закупівлю послуг з організації та проведення стратегічної сесії зі створення аналітичної системи на основі відкритих даних видобувної галузі”.

Консультації з приводу оформлення тендерної пропозиції надаються електронною поштою.

Усі питання щодо цього тендеру можуть бути задані у письмовій формі за електронною адресою: energiya.nova@gmail.com не пізніше ніж за один день до кінцевого терміну подання пропозицій.

Контактна особа: Филенко Віталій Вікторович.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника торгів

 1. Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді.
 2. Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції  несе учасник.
 4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 5. Тендерна пропозиція має бути отримана ГО «Нова Енергія» у  електронному вигляді одним пакетом документів (архівом).
 6. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 7. До участі у конкурсі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам тендеру та формі, наведеним в запрошенні до участі в тендері.
 8. Замовник має право звернутися до учасників за роз’ясненням змісту їх тендерних пропозицій (резюме) з метою полегшення їх розгляду, оцінки та порівняння.

Кінцевий термін подачі пропозицій: 07.06.2022  року до 09:00.

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться: 08 червня 2022 року, після 11:00 год. 00 хв.

Оцінка тендерних пропозицій учасників

Отримані пропозиції щодо надання послуги з організації та проведення стратегічної сесії зі створення аналітичної системи на основі відкритих даних видобувної галузі будуть розглянуті та проаналізовані на основі критерію оцінки «вартість надання послуг» та «відповідність вимогам тендеру.

Учасники конкурсних торгів погоджуються з тим, що ГО «Нова Енергія» не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсних торгів.

Остаточне рішення щодо тендерної пропозиції перегляду не підлягає.

Причин відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляють.

ГО «Нова Енергія» залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.

Тендерна документація:

Додаток 1 Форма заявки

Запрошення до участi в тендерi на закупівлю послуг