Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Українців навчать економити газ за один день

Безымянный 

 

 

 

11 грудня 2014 року о 10:45 у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна (Головний корпус, м. Свободи, 4, ауд. 2-49) пройде прес-конференція «Енергоефективність в кожен дім».

 Захід пройде в рамках проекту “Природний газ – шлях до сталого енергетичного розвитку”. Його мета – підвищення рівня енергоефективності та раціонального використання природного газу у територіальних громадах Харківської та Донецької областей (Балаклійського, Слов’янського, Ізюмського та Барвінківського районів) шляхом поширення обізнаності про кращі практики й економічну доцільність енергозбереження та раціонального використання природних енергетичних ресурсів.

 

Проект реалізує громадська організація «НОВА Енергія» у партнерстві з фізико-енергетичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

 Проект презентують:

  1. Керівник проекту,професор, доктор фіз.-мат. наук, Костянтин Едуардович Нємченко,
  2. Голова ГО «НОВА Енергія», Віталій Филенко,
  3. Експерти проекту.

 В рамках проекту організатори за один день планують навчити мешканців невеликих міст та селищ простим правилам економії енергоресурсів. З цією метою підготовлено комплекс матеріалів, що мають на меті переборення двох найбільш поширених ментальних стереотипів:

– енергозбереження пов’язане з вимогою скорочення звичних і необхідних для комфортних умов проживання витрат комунальних послуг;

– енергоефективні заходи потребують значних фінансових затрат.

 АКРЕДИТАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ:

Тел. 097 9257249

       095 0084 991

Електронна адреса: energiya.nova@gmail.com

 Розклад заходу:

10.45-11.00 – Реєстрація учасників.

11.00-11.40 – Презентація проекту.

11.40-12.00 – Питання-відповіді.

 Проект реалізується у рамках програми «Український інститут газу нетрадиційних джерел».