Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Затверджено нову стратегію просування ІПВГ в Україні

 

 

 

 

Вже близько 10 років члени Асоціації “ЕнергоТранспарентність” працюють над посиленням прозорості в галузі енергетики. Заснована у 2009 році, вона була створена для того, щоб забезпечити ефективну співпрацю громадянського суспільства з органами влади та видобувними компаніями задля ефективного управління природними ресурсами та збереження навколишнього середовища.

15-16 липня 2019 року керівник ГО «Нова Енергія» Віталій Филенко долучився до стратегічної сесії Асоціації «ЕнергоТранспарентність», яка відбулася в Києві за участі представників  фонду «Відродження»,  Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, а також  Національного секретаріату ІПВГ.

Стратегічна сесія – це ефективний інструмент визначення стратегічних цілей, а також розробки плану тактичних дій щодо їх реалізації. Отже, основною метою дводенної сесії було сконцентруватися на зовнішніх можливостях Асоціації й крок за кроком розробити стратегію її подальшого розвитку.

Світлина від DiXi Group.Під час заходу членами Асоціації було зроблено великий обсяг роботи:

  1. Розроблено організаційну структуру Асоціації;
  2. Затверджено основі цілі на наступний рік;
  3. Складено регламент управління проектами, що реалізуватимуться в рамках стратегічних цілей Асоціації.

Також, з метою забезпечення ефективності своєї роботи, учасники стратегічної сесії погодили основні функції Секретаріату, Правління та членів Асоціації, правила їх взаємодії задля досягнення успішності проектів.

Найвизначнішим результатом стратегічної сесії стало затвердження довгострокової мети Асоціації, яка полягає у створенні мережі професійних організацій, що будуть просувати ІПВГ в Україні!