Висвітлення діяльності ГО НОВА Енергія

Звіт про діяльність громадської організації “Нова Енергія” у 2021 році

У відкритий доступ опубліковано звіт про роботу громадської організації «НОВА Енергія»  за 2021 рік. В ньому ви можете знайти докладну інформацію про організаційну  структуру та діяльність організацію за основними напрямками.

ЗВІТ про діяльність громадської організації
«НОВА Енергія» у 2020 році  за  посиланням

Діяльність ГО «НОВА Енергія» спрямована на поліпшення міжсекторної взаємодії громадських організацій у вирішенні екологічних, енергетичних і соціальних проблем регіону.

Команда ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ» представляє собою об’єднання фахівців різних галузей і має досвід проектної роботу у сфері впровадження дієвих демократичних практик; імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні; прозорості бюджетних процесів; участі громадян в процедурах моніторингу та прийняття рішень на місцях; енергозбереження, енергоефективності, альтернативних та нових джерел енергії, екологічної безпеки та попередження глобальних кліматичних змін; надання консультацій, проведення тренінгів та практичної допомоги у сфері ефективного використання засобів інформаційних та комунікаційних технологій.

Разом з партнерами ГО «НОВА Енергія» вдалося глибше розібратися з проблемами поводження з промисловими відходами, які раніше активно замовчувалися та ігнорувалися. Було поєднано зусилля профільних природоохоронних ініціатив та ВУЗів з антикорупційним аспектом у документах державного планування. Інтенсивну роботу проведено з удосконалення функціональності Порталу ІПВГ та залучення національних та регіональних зацікавлених сторін до використання даних ресурсу